django - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Redirects
ca: Redireccions

en: site
ca: lloc

en: redirect from
ca: redirecció des de

en: This should be an absolute path, excluding the domain name. Example: “/events/search/”.
ca: Aquesta ruta hauria de ser una camí absolut, excloent-ne el nom del domini. Exemple: '/events/search/'.

en: redirect to
ca: redirigir a

en: This can be either an absolute path (as above) or a full URL starting with “http://”.
ca: Això pot ser bé una ruta absoluta (com a sobre) o una URL completa que comenci per 'http://'.

en: redirect
ca: redirecció

en: redirects
ca: redireccions
