django - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Redirects
et: Ümbersuunamised

en: site
et: sait

en: redirect from
et: ümbersuunatav asukoht

en: This should be an absolute path, excluding the domain name. Example: “/events/search/”.
et: See peaks olema absoluutne asukoht, v.a. domeeninimi. Näide: “/events/search/”.

en: redirect to
et: suuna aadressile

en: This can be either an absolute path (as above) or a full URL starting with “http://”.
et: See võib olla kas absoluutne asukoht (nagu ülemine) või täielik URL algusega “http://”.

en: redirect
et: suunamine

en: redirects
et: suunamised
