django - en to hsb translation catalogue (8 entries)

en: Redirects
hsb: Dalesposrědkowanja

en: site
hsb: sydło

en: redirect from
hsb: dalesposrědkowanje wot

en: This should be an absolute path, excluding the domain name. Example: “/events/search/”.
hsb: To měło absolutna šćežka być, nimo domenoweho mjena. Přikład: "/events/search/".

en: redirect to
hsb: dalesposrědkowanje do

en: This can be either an absolute path (as above) or a full URL starting with “http://”.
hsb: To móže pak absolutna šćežka być (kaž horjeka) pak dospołny URL, kotryž so z "http:/" započina.

en: redirect
hsb: dalesposrědkowanje

en: redirects
hsb: dalesposrědkowanja
