django - en to nb translation catalogue (8 entries)

en: Redirects
nb: Omadresseringer

en: site
nb: nettsted

en: redirect from
nb: omadresser fra

en: This should be an absolute path, excluding the domain name. Example: “/events/search/”.
nb: Dette bør være en fullstendig sti uten domenenavn. Eksempel: "/hendelser/finn/".

en: redirect to
nb: omadresser til

en: This can be either an absolute path (as above) or a full URL starting with “http://”.
nb: Dette kan enten være en fullstendig sti (som over), eller en fullstendig nettadresse som starter med "http://".

en: redirect
nb: omadressering

en: redirects
nb: omadresseringer
