django - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Redirects
pl: Przekierowania

en: site
pl: strona

en: redirect from
pl: przekieruj z

en: This should be an absolute path, excluding the domain name. Example: “/events/search/”.
pl: Podaj ścieżkę bezwzględną pomijając nazwę domeny. Na przykład „/events/search/”.

en: redirect to
pl: przekieruj na

en: This can be either an absolute path (as above) or a full URL starting with “http://”.
pl: Podaj ścieżkę bezwzględną (jak powyżej) lub pełen URL rozpoczynający się od „http://”.

en: redirect
pl: przekieruj

en: redirects
pl: przekierowania
